Wybielanie zębów

Uśmiech o jakim marzsz

Wybielanie zębów

Jednym z najczęstszych i najpopularniejszych powodów, dla których pacjenci decydują się na zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej jamy ustnej, jest uzyskanie pięknego i białego uśmiechu. Odpowiedzią na te potrzeby jest profesjonalne wybielanie wykonywane w naszym gabinecie.
Szkliwo ściera się w wyniku codziennego żucia. Powstają mikropęknięcia, w których odkładają się różnego rodzaju barwniki i osady, w rezultacie czego zęby nabierają nieco bardziej matowej oraz ciemniejszej barwy.

Przyczyną przeróżnych przebarwień powierzchniowych jest między innymi:
– wiek,
– picie kawy i herbaty,
– palenie papierosów,
– spożywanie niektórych produktów spożywczych, jak np. warzywa i owoce o ciemnym kolorze,
– picie czerwonego wina i kolorowych napojów gazowanych.

Wyżej opisywany zabieg usuwa barwniki i zanieczyszczenia z przestrzeni międzypryzmatycznej oraz jest przeprowadzony w profesjonalnym gabinecie — to natomiast zapewnia długotrwałe efekty. Co ważne, zabieg jest wykonany pod kontrolą doświadczonych dentystów. Jest to również najbezpieczniejsza forma uzyskania pięknego, lśniącego uśmiechu.
Co zapewni taki zabieg?
Najważniejszym efektem jest biały uśmiech, który utrzymuje się od 6 miesięcy do 2 lat w zależności od diety pacjenta. W wielu przypadkach wraz z zakończeniem tego zabiegu wśród pacjentów rośnie pewność siebie oraz podwyższa się samoocena. Jesteśmy pewni, że wszyscy czują się lepiej, posiadając piękne, białe zęby.

Przeciwwskazania:
– nadwrażliwość zębów i dziąseł,
– niewyleczone ubytki,
– głębokie oraz kłopotliwe przebarwienia (martwe zęby leczone kanałowo, ściemnienia wywołane urazami, fluoroza).

W naszym gabinecie rekomendujemy wybielanie nakładkowe, nocne.
Stosowany żel do wybielania nocnego charakteryzuje się mniejszym stężeniem, przez co zmniejsza skutki uboczne wybielania , czyli nadwrażliwość. Poza tym pacjent w każdym momencie może utrwalić lub wzmocnić efekt wybielania, aplikując dodatkową porcję żelu na nakładkę, która jest indywidualnie wykonywana dla każdego pacjenta.

Zrób świetne pierwsze wrażenie poprzez piękny uśmiech

Umów teraz wizytę!