O gabinecie

Heliodent

Piękny uśmiech jest naszą najlepszą wizytówką.
Pomaga nam osiągnąć sukces zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Żeby jednak utrzymać uśmiech w dobrej kondycji ,konieczna jest pomoc profesjonalnego zespołu. Z tego powodu, wybierając stomatologa, każdy z nas poszukuje specjalisty, który nie tylko zadba o zdrowie naszych zębów, ale też będzie wykonywał swój zawód z pasją i zaangażowaniem. W naszym gabinecie dbamy o to, aby każdy pacjent traktowany był indywidualnie, a leczenie odbywało się bezboleśnie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Heliodent to nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym przyjmuje wykwalifikowana kadra lekarzy. Wykonujemy swoją pracę z zaangażowaniem i zapałem, aby Pacjenci mogli się u nas poczuć bezpiecznie i komfortowo. Dbamy także o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje na licznych kursach i zjazdach.

Anna Hojnacka

lekarz dentysta specjalista ortodonta

W 2004r. ukończyła Wydział Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie. W latach 2017-2020 odbywała specjalizację w dziedzinie ortodoncji. W 2020r. zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie ortodoncji uzyskując tytuł specjalisty ortodonty. Ukończyła 2-letni zaawansowany kurs ortodontyczny FACE . Wiedza zdobyta na tym szkoleniu pozwala jej leczyć pacjentów z dysfunkcją stawów skroniowo -żuchwowych, z chorobą przyzębia oraz z wadami szkieletowymi.
Od 2007r. zajmuje się leczeniem ortodontycznym. Wyleczyła setki Pacjentów z wadami wrodzonymi i nabytymi, stosując najnowocześniejsze techniki leczenia ortodontycznego dostosowane do indywidualnych potrzeb Pacjentów. Przygotowuje do leczenia chirurgiczno-ortodontycznego, leczenia protetycznego i implantologicznego. Leczy pacjentów ze współistniejącą chorobą przyzębia, kompleksowo poprawia estetykę zębów i uśmiechu.
W celu uzyskania optymalnych wyników leczenia, współpracuje i konsultuje najtrudniejsze przypadki z innymi specjalistami. Regularnie uczestniczy w kursach, kongresach i zjazdach lekarzy ortodontów w Polsce i zagranicą.
W leczeniu ortodontycznym wykorzystuje zarówno aparaty stałe klasyczne i samoligaturujące oraz coraz częściej aparaty nakładkowe INVISALIGN.

Paweł Hojnacki

lekarz dentysta

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończył staż podyplomowy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Przez trzy lata pracował w WUM- Chirurgia Szczękowo-Twarzowa. Był asystentem i wykładowcą Radiologii Stomatologicznej.
W 2006 założył gabinet stomatologiczny w Nidzicy, w którym zajmuje się leczeniem protetycznym i chirurgią stomatologiczną.
Jest uczestnikiem kursów i szkoleń z dziedziny chirurgii i protetyki.

Monika Osik

lekarz dentysta- specjalista protetyki stomatologicznej.

Absolwentka Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Stomatologii Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2020r. uzyskała tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej. Specjalizuje się w przebudowie zwarcia, przywraca piękne uśmiechy.
Zajmuje się również stomatologią zachowawczą, estetyczą, a przede wszystkim nowoczesną endodoncją mikroskopową. Największą satysfakcję sprawia jej rozwiązywanie najtrudniejszych problemów w leczeniu kanałowym. Świetnie włada językiem angielskim.

Karol Sujka

lekarz dentysta

W roku 2005 ukończył studia na Wydziale Stomatologicznym Akademii Medycznej w Gdańsku.
W 2011 roku uzyskał dyplom Master in Prosthodontics Uniwersytetu Medycznego w Sienie we Włoszech. Odbył szkolenie w Dr J.Kois Center w Seattle w Stanach Zjednoczonych, gdzie zrealizował program "Postęp w Stomatologii poprzez doskonałość".
Zajmuje się chirurgią stomatologiczną oraz implantologią.
Od 2003 bierze udział w corocznych spotkaniach Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej.

Katarzyna Woźniak

dyplomowana higienistka stomatologiczna

Ukończyła Szkołę Policealną im. Prof.Z.Religi w Olsztynie na kierunku asystentka i higienistka stomatologiczna.
Od 2012 roku pracuje wraz z zespołem Heliodent. Uczestnik kursów dla higienistek stomatologicznych.

Eliza Tyszka

Eliza Tyszka

higienistka stomatologiczna, recepcjonistka

Absolwentka Centrum Kształcenia Ustawicznego DAR w Działdowie kierunek higienistka stomatologiczna.
Od 2020 roku pracuje wraz z zespołem Heliodent. Uczestnik kursów dla higienistek stomatologicznych

Jolanta Lesiak

asystentka stomatologiczna

Ukończyła pedagogikę pracy WSP w Olsztynie.
Od 2012 roku pracuje wraz z zespołem Heliodent.

Certyfikaty